You are here
Home > Czas wolny > Trenuj w domu – TOP 3 aplikacje na telefon

Trenuj w domu – TOP 3 aplikacje na telefon

ćwiczenia w domu

Ćwiczenia w domu, poprawnie wykonywane, też będą efektywne. Taki trening nie musi być nudny czy niewiele wart. Nawet mimo braku sprzętu, można uzyskać podobne efekty. Polecamy aplikacje, które nam w tym pomogą – oto nasz TOP 3.

Aktywność fizyczna to ważna część dnia w życiu każdego człowieka, bo wpływają na nasze zdrowie, kondycję i sylwetkę. Ćwiczenia w domu możemy wykonywać o dowolnej godzinie – bez wymówek i ograniczeń. To spora oszczędność czasu, a także pieniędzy na karnet na siłownię.

Możesz ćwiczyć bez sprzętu albo użyć różnych przedmiotów zamiennie, możesz też umówić się ze znajomymi na wspólne ćwiczenia w parku. Nie zapominaj jedynie o rozgrzewce, by mięśnie i stawy były gotowe do ćwiczeń, a każde ćwiczenie wykonuj na miarę swoich możliwości, powoli, poprawnie technicznie, by obniżyć ryzyko kontuzji.

Aplikacje do ćwiczeń w domu

Sześciopak w 30 dni. Aplikacja jest wysoko w każdym zestawieniu, często nawet zajmuje miejsce pierwsze. Zapewnia dostęp do zaleceń trenera, można też sprawdzić liczbę spalonych kalorii po treningu. Do wyboru są różne plany treningowe, a także wskazówki, jak je wykonać poprawnie technicznie.

Schudnij z aplikacją dla kobiet. Apka dedykowana paniom to propozycja dla kobiet, które szukają krótkich i efektywnych treningów, które można przeprowadzić bez sprzętu i inwestowania w sprzęt. Ćwiczenia pozwolą m.in. poprawić kondycję i zmniejszyć brzuch, obwód ramion oraz ud.

Workout Trainer: fitness coach. Są tu treści audio, zdjęcia i video. Znajdziesz tu ćwiczenia na wszystkie grupy mięśni. Program ma kilka poziomów trudności, można też wybrać trening o różnej długości, w zależności od posiadanego czasu. Wersja płatna to jeszcze dodatkowe typy treningów i pomoc profesjonalistów. PRO ma lepszą ofertę, pozwala ukryć reklamy i wirtualnego wsparcia, warto rozważyć jej zakup.

fot. lograstudio / Pixabay

Top